Бібліотека-філія с. Переславичі

Бібліотека с. Переславичі розташована в центрі села. Приміщення, в якому зараз знаходиться сільська книгозбірня, побудоване в 1986 р. Раніше бібліотека знаходилася в приміщенні сільського клубу.
     Спершу бібліотекарем працювала Рибіцька Лідія Іванівна, яка в 2009 році пішла на заслужений відпочинок. З 2010 року бібліотекарем працює Ющик Олена Захарівна, 1979 року народження. Освіта базова вища (середня спеціальна). В 2000 році закінчила Луцьке училище культури.
     Бібліотека обслуговує 488 читачів, серед них 76 діти, 50 юнацтво та 362 доросле населення. Книжковий фонд становить 5431 примірників книг.
     Для користувачів відкрито вільний доступ до літератури. Оформлені книжкові виставки та полички, які відповідають сьогоденню. Виставки, книжкові полички постійно поповнюються новими надходженнями, біля них проводяться індивідуальні та групові бесіди з читачами.
     Бібліотека підтримує тісні зв'язки з ЗОШ І ст. с. Переславичі. Спільно проводяться масові заходи до всіх знаменних і пам'ятних дат.
     В бібліотеці проводяться екскурсії для учнів школи, які часто звертаються до бібліотеки за допомогою при написанні рефератів, творів, виконанні домашніх завдань.
     Бібліотека і школа - єдиний "живий організм" у селі. Разом намагаємось, щоб кожний відвідувач закладу знайшов собі справу до душі, щоб запит кожного був задоволений.

1 коментар:

 1. Шановна адміністраціє бібліотеки!

  БО "Видавництво «Світ Ґраля» радо пропонує для Вашої бібліотеки
  літературу на безвідплатній основі.
  Докладніше про головну книгу нашого видавництва
  «У Світлі Істини - Послання Ґраля» Абд-ру-шина Ви можете
  ознайомитись на нашій сторінці в мережі Інтернет poslannia-gralia.org

  З повагою, голова правління БО "Видавництво «Світ Ґраля»
  Дєдєнєва Лідія Миколаївна
  тел./факс (0482) 37-80-38
  www.poslannia-gralia.org

  Вик. Крівенко Станіслав Олександрович
  моб. Kievstar: +38 067 981-56-56 (viber / telegram)
  Vodafone: +38 095 160-80-67

  ВідповістиВидалити